logo

Ghosts.pl

Ładowanie strony

Ghosts.pl

Rejestracja

Wiadomości - 20 lutego 2021

Nowe informacje o Overwatch 2; zmiany w PvP, nowe mapy i umiejętności bohaterów

Podczas panelu poświęconego Overwatch 2 poznaliśmy sporo nowych informacji na temat produkcji Blizzarda. Pokazano dwie mapy, ujawniono umiejętności pasywne bohaterów oraz zmiany w trybach gry.

Mimo braku Overwatch 2 podczas transmisji ceremonii otwarcia BlizzConu 2021, firma Blizzard poświęciła później grze sporo czasu na specjalnym panelu, podczas którego dowiedzieliśmy się paru nowych rzeczy o nadchodzącej sieciowej strzelance. Najważniejsza informacja – data premiery lub chociażby okienko premierowe – nie pojawiła się. Ujawniono za to nowe wizerunki Widowmaker, Pharah, McCree i Reapera wraz z dwoma mapami – Rzymem i Nowym Jorkiem. Overwatch 2 otrzyma usprawnienia wizualne oraz nowe efekty, które będą miały wpływ na rozgrywkę. Na materiałach pokazano burzę śnieżną i piaskową.

Prezentację podzielono na segmenty. Tryb PvE doczeka się nowych przeciwników, których wizerunki i ruchy ujawniono na powyższym wideo. Każda z postaci otrzyma dodatkowe umiejętności specjalne. Na przykładzie Żołnierza 76 pokazano poruszające się z nim pole siłowe, zadające obrażenia przeciwnikom. Pojawią się także specjalne misje bohaterów pozwalające podnosić poziom ich umiejętności. Zaprezentowano też drzewko rozwoju. W trybie PvP zostaną wprowadzone pewne zmiany. Tanki otrzymają małego kopa, jeśli chodzi o ofensywne możliwości. Klasy leczące po zmianach mają stać się nieco bardziej niezależne od pozostałych. Ujawniono umiejętności pasywne, które otrzyma każdy z bohaterów. Będą miały one spory wpływ na rozgrywkę, więc Blizzard stanie przed poważnym zadaniem odpowiedniego zbalansowania gry.

Nowe informacje o Overwatch 2; zmiany w PvP, nowe mapy i umiejętności bohaterów - ilustracja #1

Istnieje spora szansa, że Overwatch 2 otrzyma otwartą betę przed swoją premierą. Powiedział o tym reżyser gry Jeff Kaplan w rozmowie z serwisem IGN. Plany nie zostały jeszcze w 100% potwierdzone, jednak Kaplan pozostaje optymistycznie nastawiony do tego pomysłu. Chce, by gracze mogli na własnej skórze przekonać się, jak wypadają wszystkie zmiany i nowości, które pojawią się w tej produkcji.


Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/overwatch-2-otwarta-beta-zmiany-w-pvp-nowe-mapy/z21f50f

Może cię zainteresują…

Nie znaleziono wpisów

Ostatni aktywni członkowie

Zdjęcie profilowe QV
Zdjęcie profilowe January
Zdjęcie profilowe Regs
Zdjęcie profilowe jcap
Zdjęcie profilowe andrew
Zdjęcie profilowe x4move
Zdjęcie profilowe MTTNZZ
Zdjęcie profilowe Vitali
Zdjęcie profilowe RooMster
Zdjęcie profilowe SzlejsoN
Zdjęcie profilowe ToTenJoker
Zdjęcie profilowe dada
Zdjęcie profilowe Sm1t3r
Zdjęcie profilowe Kazuyuki
Zdjęcie profilowe Dakyu