logo

Ghosts.pl

Ładowanie strony

Ghosts.pl

Rejestracja

Update - 20 lutego 2021

Valheim – Twórcy ujawnili plany rozwoju gry. Poznaliśmy zawartość czterech najbliższych aktualizacji: nowe biomy i bossowie

Choć od premiery gry pt. Valheim minęło zaledwie 17 dni (a właściwie to od jej wejścia do early access), to produkcja zdołała zdobyć już szalenie dużą popularność, przekraczającą chyba nawet oczekiwania samych twórców. Gra bije rekordy popularności na Steamie, gdzie obecnie jest najczęściej kupowanym tytułem. Valheim, czyli sieciowy survival w otwartym, nordyckim świecie ma wyjść z wczesnego dostępu dopiero w przyszłym roku, ale obecni gracze informują, że produkcja już dziś jest niesamowicie dopracowana. Deweloperzy ze studia Iron Gate mimo to zapowiadają na ten rok minimalnie cztery spore aktualizacje. O tym co się w nich znajdzie, doczytacie już poniżej.

_TITLE_

Studio Iron Gate zapowiada zawartość czterech aktualizacji gry sieciowej pt. Valheim. Tytuły aktualizacji to Hearth and Home, Cult of the Wolf, Ships and the Sea oraz Mistlands. Co będzie w nich zawarte?

Pierwsza aktualizacja nazywa się Hearth and Home i jak sama nazwa wskazuje, będzie koncentrować się na aspekcie budowania naszej bazy wypadowej. Otrzymamy więc większą liczbę elementów budowlanych, a także więcej opcji czynności związanych z domem i okolicą wokół niego. Aktualizacja ta skupiać się też będzie na rolnictwu i przygotowywaniu posiłków, możemy więc liczyć np. na zwiększoną liczbę przepisów kulinarnych. Kolejna aktualizacja, Cult of the Wolf, przyniesie ulepszenia w systemie eksploracji oraz walki. W zasadzie ów update jest najbardziej tajemniczy – twórcy zdradzili wyłącznie, że możemy spodziewać się nowych, różnorodnych zadań. PC Gamer spekuluje, że owa aktualizacja skupi się na dostarczeniu nowych wyzwań w obszarze górskiej biosfery. 

Trzecia aktualizacja, Ships and the Sea, przyniesie możliwość lepszej personalizacji statków oraz wzbogaci biosferę oceanu. Na tę chwilę to właśnie ocean jest miejscem, w którym dzieje się najmniej, a ta aktualizacja ma na celu to zmienić. Na końcu czeka nas update o nazwie Mistlands. To dzięki niemu w grze pojawi się zupełnie nowa kraina, której nazwę można luźno przetłumaczyć na “ziemie pokryte mgłą” czy “mgliste ziemie”. Nowy biom zaoferuje wyjątkowe surowce, nowych przeciwników oraz bossa. Tych ma pojawiać się w grze coraz więcej, bowiem twórcy ostatecznie planują przygotowanie dziewięciu różnych biomów, przy czym każdy z nich będzie miał właśnie swojego unikalnego bossa. 

Ostatni aktywni członkowie

Zdjęcie profilowe QV
Zdjęcie profilowe January
Zdjęcie profilowe Regs
Zdjęcie profilowe jcap
Zdjęcie profilowe andrew
Zdjęcie profilowe x4move
Zdjęcie profilowe MTTNZZ
Zdjęcie profilowe Vitali
Zdjęcie profilowe RooMster
Zdjęcie profilowe SzlejsoN
Zdjęcie profilowe ToTenJoker
Zdjęcie profilowe dada
Zdjęcie profilowe Sm1t3r
Zdjęcie profilowe Kazuyuki
Zdjęcie profilowe Dakyu