logo

Ghosts.pl

Ładowanie strony

Ghosts.pl

Rejestracja

Świat - 21 lutego 2021

Ludzie się przestraszyli. Elon Musk nie rozstawi swoich anten

Mieszkańcy francuskiego Saint-Senier-de-Beuvron odrzucili pomysł Elona Muska. Miliarder planował postawić w tym miasteczku stację naziemną w projekcie “Starlink”. Musi się jednak obejść smakiem.

Satelity od Elona Muska krążą wokół ziemi w ilości ponad 12tys. sztuk.

Marzeniem Elona Muska jest przeprowadzenie rewolucji na skalę światową. Miliarder dąży do objęcia całego świata internetem satelitarnym. Realizację swojego pomysłu planował wdrożyć w życie we francuskiej miejscowości Saint-Senier-de-Beuvron.

To tam miała powstać stacja naziemna w projekcie o nazwie “Starlink”. Założenie projektu zakładało wysłanie na orbitę 12 000 satelitów. W ten sposób planowano dostarczyć szybki internet do praktycznie każdego miejsca na świecie.

Mimo że projekt uzyskał już francuskie zezwolenie na zainstalowanie dziewięciu trzymetrowych kul, to do jego realizacji nie dojdzie. Mieszkańcy zablokowali wdrożenie projektu w życie. Obawiają się wpływu anten na ich zdrowie. W tym momencie nie ma bowiem wystarczających informacji na ten temat. Francuska krajowa agencja zapewnia, że stacje Starling nie stanowią żadnego zagrożenia dla ludności.

Kim jest Elon Musk?

Elon Musk to amerykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie jest także dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, pracuje także w Tesla Inc.

Ź: https://www.o2.pl/informacje/ludzie-sie-przestraszyli-elon-musk-nie-rozstawi-swoich-antent-6610632420731744a

Ostatni aktywni członkowie

Zdjęcie profilowe QV
Zdjęcie profilowe Sm1t3r
Zdjęcie profilowe Kazuyuki
Zdjęcie profilowe Dakyu
Zdjęcie profilowe x4move
Zdjęcie profilowe lamus4321
Zdjęcie profilowe Konar
Zdjęcie profilowe Maxiq
Zdjęcie profilowe SantaArmani
Zdjęcie profilowe NikSSo
Zdjęcie profilowe Ery$
Zdjęcie profilowe wujas
Zdjęcie profilowe TOMO
Zdjęcie profilowe Admin
Zdjęcie profilowe test1